Rekordy MLKS Nadwiślanin Chełmno - kategorie wiekowe

Rekordy kategorie wiekowe

Rekordy wszechczasów MLKS Nadwiślanin Chełmno

Lista rekordów

43 Ogólnopolskie Chełmińskie Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera

W Chełmnie odbyły się 43 Ogólnopolskie Chełmińskie Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera. Impreza przebiegała przy pięknej pogodzie i dużym zainteresowaniu uczestników i mieszkańców Chełmna. Na siedmiu dystansach w dwunastu kategoriach wystartowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z których 351 ukończyło biegi. Wyniki poszczególnych biegów opublikowane zostały na zakładce obok. Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują władzom samorządowym miasta, województwa, powiatu oraz służbom porządkowym, medycznym i sponsorom za pomoc w organizacji imprezy. Zapraszamy w przyszłym roku na kolejne biegi, prawdopodobnie w dniu 19.04. 2015 roku (J.W.)

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w przełajach

Nasi zawodnicy z powodzeniem uczestniczyli w zawodach makroregionu pomorskiego w przełajach w Ciechocinku. Największy sukces odniosła Zuzanna Mazurek zdobywając srebrny medal w biegu na 2500 m młodziczek.Cała ekipa zajęła w punktacji drużynowej bardzo dobre 6 miejsce wśród ponad 20 klubów punktujących.Szczegółowe wyniki na stronie PZLA. Zdjęcia i opis JW.

Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy to zachęcamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego. Umożliwi on szybki kontakt z organizatorem i administratorem systemu.