Published news

Zapisy rozpoczynamy w grudniu

22.11.2017 at 15:10

Przygotowujemy dla Państwa kolejną edycję imprezy. Na początku grudnia uruchomimy zapisy na 47 Ogólnopolskie Biegi Uliczne - Memoriał J. Schmeltera. 


Sprawdź wyniki 2017

09.05.2017 at 13:19

Zapraszamy do sprawdzania wyników z 46 edycji Ogólnopolskich Biegów Ulicznych w Chełmnie.

Rezultaty z poszczególnych startów znajdziecie tutaj: http://wyniki.b4sport.pl/46-ogolnopolskie-biegi-uliczne/m4.html

 

Aktualności

 

Rekordy MLKS Nadwiślanin Chełmno - kategorie wiekowe

Rekordy kategorie wiekowe

 

 


Rekordy wszechczasów MLKS Nadwiślanin Chełmno

Lista rekordów

 

 


43 Ogólnopolskie Chełmińskie Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera

W Chełmnie odbyły się 43 Ogólnopolskie Chełmińskie Biegi Uliczne - Memoriał Jana Schmeltera. Impreza przebiegała przy pięknej pogodzie i dużym zainteresowaniu uczestników i mieszkańców Chełmna. Na siedmiu dystansach w dwunastu kategoriach wystartowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z których 351 ukończyło biegi. Wyniki poszczególnych biegów opublikowane zostały na zakładce obok. Organizatorzy imprezy serdecznie dziękują władzom samorządowym miasta, województwa, powiatu oraz służbom porządkowym, medycznym i sponsorom za pomoc w organizacji imprezy. Zapraszamy w przyszłym roku na kolejne biegi, prawdopodobnie w dniu 19.04. 2015 roku (J.W.)


Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w przełajach

Nasi zawodnicy z powodzeniem uczestniczyli w zawodach makroregionu pomorskiego w przełajach w Ciechocinku. Największy sukces odniosła Zuzanna Mazurek zdobywając srebrny medal w biegu na 2500 m młodziczek.Cała ekipa zajęła w punktacji drużynowej bardzo dobre 6 miejsce wśród ponad 20 klubów punktujących.Szczegółowe wyniki na stronie PZLA. Zdjęcia i opis JW.

 


 

If you have any questions or problems, we encourage you to use the tickets form. It will allow quick contact with the organizer or system administrator.

Click here to report a problem