Lp. | Imię | Nazwisko | Nr startowy (z PZLA) | Miejscowość | Szkoła/Klub |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adam | Hass | Bydgoszcz | ||
2 | Maciej | Maciejewski | Kcynia | Biegacze Kcynia Team | |
3 | Iwona | Brzozowska | Unisław | ||
4 | Monika | Nakonieczna | Grudziądz | Wtorkowy Trening | |
5 | Jerzy | Tumiłowicz | licze | ||
6 | Mateusz | Ligmanowski | Świecie | ||
7 | Mieczysław | Ziółkowski | Janikowo | ||
8 | Władysław | Lewandowski | Inowrocław | ||
9 | Martyna | Grobel | Świecie | ||
10 | Adam | Leśnik | Chełmno | ||
11 | Bogdan | Pietruszewski | Grudziądz | ||
12 | Mariusz | Klajbor | Jeżewo | ||
13 | Jerzy | Groch | Grudziądz | ||
14 | Dariusz | Błażejewski | Świecie | ||
15 | Paweł | Beszczyński | Chełmża | ||
16 | Monika | Gordon | Świecie | ||
17 | Agnieszka | Margańska | Branica | ||
18 | Damian | Ciupa | Świecie | ||
19 | Marcin | Wiszowaty | Chełmno | ||
20 | Bartosz | Korzec | Chełmno | ||
21 | Ewa | Olszewska | Gniewkowo | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
22 | Rafał | Olszewski | Gniewkowo | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
23 | Roman | Wernik | Świecie | ||
24 | Piotr | Brandenburger | Sulnowo | ||
25 | Przemysław | Giżyński | Płock | TKKF PŁOCK | |
26 | Karolina | Giżyńska | Płock | TKKF PŁOCK | |
27 | Adriana | Łukaszewska | Skarszewo | ||
28 | Daniel | Karbownik | Świecie | The Runners Świecie | |
29 | Tatiana | Nowicka | Świecie | ||
30 | Filip | Wudkowski | Chełmno | ||
31 | Slawomir | Sotowicz | Grudziądz | ||
32 | Grzegorz | Osiecki | Kisielice | ||
33 | Kamil | Marchlewski | Chełmno | ||
34 | Klaudia | Stąsiek | Grudziądz | ||
35 | Jurek | Olkowski | Świeicie | The Runners Świecie | |
36 | Bartosz | Kuc | Świecie | Schumacher Team Bydgoszcz | |
37 | Karol | Karbownik | Świecie | ||
38 | Tomasz | Banach | Grudziądz | ||
39 | Cezary | Muszczyński | Świecie | BHP Complex Świecie | |
40 | Miłosz | Oczkoś | Chełmno | MLKSNadwislaninChełmno | |
41 | Kajetan | Latański | Chełmno | ZSCKZGrubno | |
42 | Anna | Kuźma | Świecie | The Runners Świecie | |
43 | Grzegorz | Winiarski | Świecie | The Runners Świecie | |
44 | Pawel | Ochal | Bydgoszcz | TEAMOCHAL | |
45 | Łukasz | Smykowski | Zakrzewo | ||
46 | Danuta | Makowska | Jabłonowo Pomorskie | ABiC Jablonowo | |
47 | Julia | Koralewska | 400 | Gdańsk | |
48 | Maciej | Megier | 399 | Gdańsk | |
49 | Szymon | Skalski | 523 | Gdynia | |
50 | Natalia | Ruchlewicz | Sztum | ||
51 | Stlwester | Śrutkowski | Sztum | ||
52 | Sebastian | Górka | Torun | ||
53 | Mariusz | Glugla | Świecie | ||
54 | Janusz | Lenc | BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |
55 | Władysław | Angiel | BYDGOSZCZ | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | |
56 | Katarzyna | Wardulińska | Chełmno | ZSCKZGrubno | |
57 | Michał | Gerka | Świecie | ||
58 | Marcin | Motofa | Wąbrzeźno | Start Team Wąbrzeźno | |
59 | Mateusz | Ossowski | Gdynia | MLKS Nadwiślanin Chełmno | |
60 | Marcin | Pieniak | Stolno | ||
61 | Milena | Frej | Kwidzyn | KKL RODŁO KWIDZYN | |
62 | Miłosz | Wesołowski | Kwidzyn | KKL RODŁO KWIDZYN | |
63 | Agnieszka | Lewandowska | Starogard Gdański | ||
64 | Krzysztof | Tokarski | Gdańsk | ||
65 | Żaneta | Iglewska | Nakło | LUKS START NAKŁO | |
66 | Michał | Kunicki | Nakło | LUKS START NAKŁO | |
67 | Anna | Turno | Unisław | ||
68 | Szymon | Turno | Unisław | ||
69 | Grzegorz | Szytniewski | Grudziądz |